SPRAWOZDANIE 📢

W dniach 3-5.07.2020r. w Poznaniu odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski w kolarstwie. Z klubu wzięły udziały dwie drużyny. Drużyna męska w składzie Sławomir Gruszkowski / Artur Kozal i Tomasz Olechno / Kazimierz Dubas zajęła II miejsce Drużyna żeńska w składzie Monika Grzybczyńska / Katarzyna Kornasiewicz i Izabela Strulak / Anna Rzasowska zajęły III miejsce
W dniach 19-23.08.2020r. w Busko-Zdroju i Kazimierzy Wielkiej odbyły się Mistrzostwa Polski niewidomych i słabowidzących w kolarstwie szosowym. Z Klubu udział wzięło Trzech zawodników z pilotami. Zajęli następujące miejsca w indywidualnej jedzie na czas: IV miejsce Olechno T. Kistowski; IV miejsce Grzybczyńska M. Kornasiewicz K. ; VII miejsce Gruszkowski S. Wiśniewski T.
a ze startu wspólnego: IV miejsce Grzybczyńska M. Kornasiewicz K.; Gruszkowski S. Wiśniewski T. z powodu defektu roweru nie ukończyli wyścigu.
W dniach 18-20.9.2020r. w Podgórznie-Sosnówka odbyły się Górskie Mistrzostwa Polski niewidomych i słabowidzących w kolarstwie szosowym. Z Klubu udział wziął jeden tandem w składzie Sławomir Gruszkowski i Kazimierz Dubas. Zajęli V miejsce
W dniach 25 – 27.09.2020r. w Pruszkowie XX Mistrzostwa Polski niewidomych i słabowidzących w kolarstwie tandemowym w konkurencjach torowych z klubu udział wzięło czterech zawodników z pilotami
Wyniki konkurencji sprint – 200 m II Wicemistrzowie Polski Olechno Tomasz i Marciniak Adam; Strulak Izabela Rząsowska Anna IV miejsce; Grzybczyńska Monika i Skowroński Adam IV miejsce; Gruszkowski Sławomir i Urbański Andrzej VIII miejsce Wyniki konkurencji 1 km kobiet – Strulak Izabela Rząsowska Anna IV miejsce mężczyzn – Grzybczyńska Monika i Skowroński Adam V miejsce; Gruszkowski Sławomir i Urbański Andrzej VIII miejsce Wyniki konkurencji 3 km kobiet – Strulak Izabela Rząsowska Anna V miejsce; 4 km mężczyzn II Wicemistrzowie Polski Olechno Tomasz i Marciniak Adam Grzybczyńska Monika i Skowroński Adam VI miejsce Wyniki konkurencji sprint drużynowy Mistrzowie Polski Grzybczyńska Monika i Skowroński Adam i Strulak Izabela Rząsowska Anna.