ZAWODY KOLARSKIE 2020

• W dniach 3-5.07.2020r. w Poznaniu odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski w kolarstwie. Z klubu wzięły udziały dwie drużyny.

Drużyna męska w składzie Sławomir Gruszkowski / Artur Kozal i Tomasz Olechno / Kazimierz Dubas zajęła II miejsce

Drużyna żeńska w składzie Monika Grzybczyńska / Katarzyna Kornasiewicz i Izabela Strulak / Anna Rzasowska zajęły III miejsce

• W dniach 19-23.08.2020r. w Busko-Zdroju i Kazimierzy Wielkiej odbyły się Mistrzostwa Polski niewidomych i słabowidzących w kolarstwie szosowym. Z Klubu udział wzięło Trzech zawodników z pilotami. Zajęli następujące miejsca w indywidualnej jedzie na czas: IV miejsce Olechno T. Kistowski; IV miejsce Grzybczyńska M. Kornasiewicz K. ; VII miejsce Gruszkowski S. Wiśniewski T.
    a ze startu wspólnego: IV miejsce Grzybczyńska M. Kornasiewicz K.; Gruszkowski S. Wiśniewski T. z powodu defektu roweru nie ukończyli wyścigu.
  • W dniach 18-20.9.2020r. w Podgórznie-Sosnówka odbyły się Górskie Mistrzostwa Polski niewidomych i słabowidzących w kolarstwie szosowym. Z Klubu udział wziął jeden tandem w składzie Sławomir Gruszkowski i Kazimierz Dubas. Zajęli V miejsce
  • W dniach 25 – 27.09.2020r. w Pruszkowie XX Mistrzostwa Polski niewidomych i słabowidzących w kolarstwie tandemowym w konkurencjach torowych z klubu udział wzięło czterech zawodników z pilotami
    Wyniki konkurencji sprint – 200 m

II Wicemistrzowie Polski Olechno Tomasz i Marciniak Adam;  Strulak Izabela Rząsowska Anna IV miejsce;
Grzybczyńska Monika i Skowroński Adam IV miejsce; Gruszkowski Sławomir i Urbański Andrzej VIII miejsce

• Wyniki konkurencji 1 km
    kobiet – Strulak Izabela Rząsowska Anna IV miejsce
    mężczyzn – Grzybczyńska Monika i Skowroński Adam V miejsce; Gruszkowski Sławomir i Urbański Andrzej VIII miejsce
  • Wyniki konkurencji
    3 km kobiet – Strulak Izabela Rząsowska Anna V miejsce

4 km mężczyzn – II Wicemistrzowie Polski Olechno Tomasz i Marciniak Adam
Grzybczyńska Monika i Skowroński Adam VI miejsce

• Wyniki konkurencji sprint drużynowy

Mistrzowie Polski Grzybczyńska Monika i Skowroński Adam i Strulak Izabela Rząsowska Anna.