KALENDARZ IMPREZ

  1. 25-27.09.2020 M.P Pruszków w kolarstwie torowy program torowe M.P
  2. 19-23.08.2020 Busko-Zdrój M.P. niewidomych i słabowidzących w kolarstwie szosowy
  3. 3-5.07.2020 Poznań D.M.P. niewidomych i słabowidzących w kolarstwie szosowy
  4. 15.10.2020 Białystok – Ogólnopolskie zawody w strzelectwie pneumatycznym – miksty
  5. 10-13.10.2020 Białystok- Ogólnopolskie zawody w strzelectwie pneumatycznym
  6. 13-16.08.2020 Wrocław – Półfinał Mistrzostw Polski w strzelectwie pneumatycznym
  7. 24-27.06.2020 Ustka – Ogólnopolskie zawody w strzelectwie pneumatycznym
  8. 02-05.07.2020 Tarnów – Półfinał Mistrzostw Polski w strzelectwie pneumatycznym
  9. 01-04.12.2020 Warszawa – Puchar Polski w strzelectwie laserowym
  10. 01-04.10.2020 Przemyśl – drużynowe zawody laserowym ( dmp)
  11. 03-06.09.2020 Sarnówek Indywidualne Mistrzostw Polski osób niewidomych i słabowidzących w strzelectwie laserowym.
  12. 03-06.12.2020 Gostyń  Ogólnopolski Turniej w kręgle (grand prix) 01-04.10.2020 Puck Puchar Polski w kręglach klasycznych dla osób niewidomych i słabowidzących
  13. 28.09-01.10.2020 Puck Drużynowych Mistrzostw Polski i ogólnopolskie zawody w kręglach klasycznych dla osób niewidomych i słabowidzących
  14. O3-6.09.2020 Brzesko Ogólnopolski Turniej w kręgle klasyczne
  15. 16-19.07.2020 Gostyń Mistrzostwa Polski w kręgle klasyczne
  16. 21.06.2020 Puck Półfinał Mistrzostw Polski i ogólnopolski turniej w kręgle klasyczne
  17. 10-13.12.2020 Częstochowa Ogólnopolski Turniej w bowlingu
  18. 05-08.11.2020 Rzeszów Ogólnopolski Turniej w bowlingu
  19. 22-25.10.2020 Opole Ogólnopolski Turniej w bowlingu (grand prix)
  20. 18 – 21.10.2020 r. Zakopane XII Ogólnopolski Turniej niewidomych i słabowidzących w bowlingu
  21. 23.08. 2020 Bielsko Biała-XI Ogólnopolski Turniej niewidomych i słabowidzących w bowlingu Beskidy
  22. 13-16.08.2020 Opole Puchar Polski w bowlingu
  23. 30.07-02.08.2020 Łódź Mistrzostwa Polski w bowlingu
  24. 02-05.07.2020 Tarnów Ogólnopolski Turniej w bowling
  25. 9-12.07.2020 Włocławek-ogólnopolski turniej w bowlingu
  26. 31.07-02.08.2020 Piekary Śląskie – Puchar Polski w nordic walking
  27. 28-30.08.2020 Janików Drużynowe Mistrzostwa Polski i Puchar Polski w nordic walking
  28. 18-20.09.2020 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski w nordic walking
  29. 17-25.10.2020 Dusznik Zdrój Mistrzostwa Polski niewidomych w warcabach
  30. 01.10 – 09.10.2020 Łeba Puchar Polski w warcabach
  31. 20.09 – 01.10.2020 Giżycko Drużynowe Mistrzostwa Polski w warcabach stupolowych
  32. 17-23.09.2020 Krynica Morska Ogólnopolski Turniej warcabowy im. Ludwika Hubnera
  33. 08-18.09.2020 Jastrzębia Góra Mistrzostwa Polski kobiet w warcabach korekta komunikatu  05
  34. 12.07.2020 Giżycko Ogólnopolski Turniej w warcabach
  35. 18-28.06.2020 Mielno Mistrzostwa Stowarzyszenia “Cross” w szachach
  36. 28.08-06.09.2020 Krynica-Zdrój Puchar Stowarzyszenia “Cross” w szachach
  37. 15-24.09.2020 Krynica-Zdrój Mistrzostwa Polski w trójboju (szachy, warcaby i brydż)
  38. 08-15.11.2020 Władysławowo Mistrzostwa Polski w brydżu miksty i impy
  39. 15-19.10.2020 Ustka Puchar Polski par w brydżu
  40. 15-29.06.2020 Ustka-ogólnopolskie szkolenie z zakresu brydża
  41. 29.06-03.07.2020 Ustka Drużynowe Mistrzostwa Polski w brydżu
  42. 3-6.07.2020 Ustka Mistrzostwa Polski w brydżu maxy
  43. 02-06.09.2020 Duszniki-Zdrój Indywidualne Mistrzostwa Polski w brydżu sportowym
  44. 7-10.08.2020 Iława Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Stowarzyszenia Cross w kajakarstwie płaskodennym

  1. 7-21.09.2020 Dźwirzyno obóz sportowy
  2. 01-15.08.2020 Kalenic ogólnopolski obóz sportowy dla osób 50+
  3. 31.07-14.08.2020 Suwałki ogólnopolskie szkolenie z zakresu warcabów
  4. 24.07-07.08.2020 Siemiany / Iława ogólnopolski obóz sportowy z zakresu kajakarstwa
  5. 10-24.07.2020 Siemiany ogólnopolski obóz sportowy z zakresu żeglarstwa
  6. 17-31.07.2020 Suwałki ogólnopolski obóz sportowy 27.06-11.07.2020 Ustronie Morskie ogólnopolski obóz sportowy
  7. 9-21.02.2020 Kościelisko ogólnopolski obóz sportowy z zakresu narciarstwa