Nasze Sukcesy

 


 

SUKCESY CZŁONKÓW KLUBU SPORTOWEGO NIEWIDOMYCH OMEGA W ROKU 2006

 

KRĘGLE KLASYCZNE

1. Turniej o Puchar Ziemi Łódzkiej, Tomaszów Mazowiecki, 16-19.03.2006:

Grażyna Burska B3 – I miejsce, Anna Barwińska B2 – I miejsce, Mieczysława Stępniewska B1 – III miejsce, Wiesław Nastarowicz B1 – III miejsce.

 

2. Półfinał Mistrzostw Polski, Tomaszów Mazowiecki, 20-23.04.2006:

Monika Grzybczyńska B3 – I miejsce, Wanda Kobylańska B2 – II miejsce, Anna Barwińska B2 – III miejsce, Jerzy Milczak B1- III miejsce.

 

3. Drużynowe Mistrzostwa Polski, Tuchola, 06-09.07.2006:

Drużyna kobiet (M. Stępniewska, A. Barwińska,M. Grzybczyńska) – II miejsce,

Drużyna mężczyzn (J. Milczak, P. Jasiaczyk, W. Szymański) – V miejsce.

 

4. Indywidualne Mistrzostwa Polski, Tomaszów Mazowiecki, 06-09.10.2006:

Monika Grzybczyńska B3 – I miejsce, Grażyna Burska B3 – II miejsce, Anna Barwińska B2 – II miejsce, Mieczysława Stępniewska B1 III miejsce.

 

BOWLING

 

1. Półfinał Mistrzostw Polski, Kielce, 26-28.05.2006:

Jerzy Milczak B1 – I miejsce, Grażyna Burska B3 – III miejsce, Władysław Szymański B3 – II miejsce, Mieczysława Stępniewska B1. IV miejsce.

 

2. Turniej o Puchar Śląska, Chorzów, 15-17.06.2006:

Jerzy Milczak B1 – II miejsce, Jan Warowny B2 – II miejsce.

Drużynowo – II miejsce.

 

3. Finał Mistrzostw Polski, Olsztyn, 22-24.09.2006:

Mieczysława Stępniewska – I miejsce.

 

4. Turniej o Puchar Prezydenta Częstochowy, 24-26.11.2006:

Jerzy Milczak – I miejsce.

 

STRZELECTWO

 

1. Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie, Szczawnica, 10-13.04.2006:

Ryszard Grzywacz – I miejsce, Kazimierz Chodorek – II miejsce.

 

2. Mistrzostwa Polski w Strzelaniu, Szczawnica, 16-19.11.2006:

Ryszard Grzywacz – I miejsce, Barbara de Corde – I miejsce, Kazimierz Chodorek – II miejsce.

 

KOLARSTWO

 

Sławomir Gruszkowski został reprezentantem kadry.

 

WARCABY

 

Dzwirzyno: Zgrupowanie Kadry Warcabistów:

Biegasik – I miejsce.

Nasze sukcesy w 2005 roku

Kręgle

2. miejsce w kategorii B2 kobiet Mistrzostw Polski:Anna Barwińska

3. miejsce w kategorii B2 kobiet Mistrzostw Polski:Wanda Kobylańska

2. miejsce w kategorii B3 kobiet Mistrzostw Polski:Monika Grzybczyńska

4. miejsce w kategorii B2 kobiet Mistrzostw Polski:Grażyna Burska

2. miejsce w kategorii B1 mężczyzn Mistrzostw Polski: Jerzy Milczak

> do góry

 

Turniej o Puchar Prezesa Klubu Łódzkiego

3. miejsce w kategorii B1 kobiet:
Mieczysława Stępniewska

1. miejsce w kategorii B2 kobiet:
Anna Barwińska

1. miejsce w kategorii B3 kobiet:
Grażyna Burska

3. miejsce w kategorii B2 mężczyzn:
Wiesław Nastarowicz

2. miejsce w kategorii B3 mężczyzn:
Jerzy Pławszewski

> do góry

 

Strzelectwo

Turniej o Puchar Śląska w strzelaniu z broni elektronicznej

2. miejsce drużynowo

2. miejsce indywidualnie:
Paweł Jasiaczyk

> do góry

 

 

 

 

Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0.

Komentowanie i pingowanie zostały wyłączone.

Komentowanie wyłączone.