Aktualności

Aktualności

Zaproszenie na Ogólnopolski Zlot Turystyczny z okazji Światowego Dnia Turystyki i Dnia Białej Laski.
Szczegóły:

 

ZAPROSZENIE
Rada Klubu Sportowego Niewidomych OMEGA ma zaszczyt zaprosić na zebranie Sejmiku Nadzwyczjanego Klubu, w dniu 26.04.2010r w Swietlicy PZN przy ul. Więckowskiego 13
I termin godzina 15.00 , II termin godzina 15.30

 

Imprezy sportowe w których brali udział członkowie Klubu Omega w 2009 roku
27.12.2008r do 2.01.2009r Turniej szachowy dla seniorów Tuchola Włodzimierz Bakalarczyk 1 miejsce, Zygmunt Orski dalsze miejsce
27.12 2008r-3.01.2009r Zimowy obóz sportowy dla dzieci i młodzieży – Zakopane 6 osób
22.01 – 25.01.2009r zgrupowanie kadry Tomaszów Mazowiecki 7 osób Barwińska Anna, Kobylańska Wanda, Grzybczynńska Monika, Stępniewska Mieczysława, Burska Grażyna, Nastarowicz Wiesław, Szymański Władysław
26.02-1.03 2009r Turniej w kręglach klasycznych NIEBIESKIE ZRODŁA Tomaszów Mazowiecki 15 osób M.Stępniewska B1 IIm. A.Barwińska B2 5m. J.Milczak B1 5m. reszta dalsze miejsca
1.03.-7.03.2009r Tomaszów Maz. zgrupowanie kadry kręgle klasyczne 5osób W.Kobylańska. M.Stępniewska. A.Barwinska. W.Szymański. W.Nastarowicz
28.02-8.03.2009r. Wagrowiec DMP szachy 6 osób Hornik Bronisław, Sajdych Włodzimierz, Grzywacz Ryszard, Orski Zygmunt Grzelak, Bakalarczyk Włodzimierz
12.03.-15.03 2009r kręgle klasyczne półfinał Mistrz. Polski GOSTYŃ 13 osób 6 osób sie zakwalifikowało Stępniewska mieczusława B1 2m. Barwinska Anna B2 3m Grażyna Burska B3 4m Jerzy Milczak B1 3m Szymański Władysław B3 2m Nowak Grzegoż B2 dwóch rezerwowych Nastarowicz Wiesław B1 11m Grzybczyńska B2 11m
2.04.- 5.04.2009r kregle klasyczne Mistrz. Polski TOMASZÓW MAZOWIECKI 7 osób (Monika Grzybczyńska weszła z rezerwy) Anna Barwińska B2 1m Mieczysława Stępniewska B1 3m. Jerzy milczak B1 2m Pozostałe osoby dalsze miejsca
14-22.04.2009 r.III Ogólnopolskiego Turnieju w Warcabach i Strzelectwie Osób Niewidomych i Słabowidzšcych w Starszym Wieku.Horyniec Zdrój Warcaby :Ryszard Grzywacz IIm Maria Stępień 20m. Teresa Madej 25m Kazimierz Chodorek 29m Strzelanie karabin: M.Stępień 4m. K.Chodorek 6m R.Gtzywacz 8m. T.Madej 15m. Strzelanie pistolet: M.Stępień 5m R.Grzywacz 7m K.Chodorek 9m. T.Madej 12m. TABELA KOŃCOWA R.Grzywacz 2m. M.Stępień 20m. T.Madej 25m. K.Chodorek 29m.
24-26.04.2009 szkolenie w strzelaniu Chorzów 1 osoba Józef Kolanowski
24-27.04.2009 Międzynarodowy Puchar Polski w strzelaniu Radków PISTOLET A.Barwińska 4m. T.Madej 16m. R.Grzywacz 4m. K.Chodorek 7m. KARABIN A.Barwińska 6m. T.Madej 13m. R.Grzywacz 13m. K.Chodorek 3m. DWUBÓJ A.Barwińska 3m. R.Madej 15m. R.Grzywacz 6m. K.Chodorek 7m.
22-24.05.2009 Turniej o Puchar Slšska Chorzów J.Płaszewski B3, W.Szymański B3 1m.
25.05-01.06.2009 zgrupowanie kadry przed Mistrzostwami Europy Tomaszów Mazowiecki Anna Barwińska B2, Jerzy Milczak B1
02-06.06.2009 Mistrzostwa Europy Tomaszów Mazowiecki 2 osoby AnnaBarwińska 1m. Jerzy Milczak
01-07.06.2009 Horyniec warcaby Płaszewski
04-07.06.2009 Duszniki Zdrój Indywidualne Mistrzostwa Polski w brydzu Warowny, Karpiak
07-14.06.2009 Tleń warcaby Skrzypek, Grzywacz 10m. Banaszkiewicz 8m. Rutkiewicz 6m.
07-13.06.2009 Ryn warcaby Wozniak Lesław, Wozniak Aleksandra, Krupski Józef
11-14.06.2009 Półfinał Mistrzostw Polski w Bowlingu Rzeszów 9osób Mieczysława Stępniewska B1 4m. Grażyna Burska B3 4m. Władysław Szymański
11-14.06.2009 Poznań kolarstwo Gruszkowski i Rorug
18-21.06.2009 Iława Drużunowe Mistrzostwa Polski w strzelaniu Madej i Barwińska 9m. Chodorek, Grzywacz, Rydzyński 5m.
19-24.06.2009 Warszawa szkolenie instruktorów sportu 2 os. Ziemniak Michał, Szymczak Piotr
25-30.06.2009 Czarny Dunajec szkolenie w strzelaniu Barwińska Madej Grzywacz
26–28.06.2009 Warszawa szkolenie członków zarzšdu i księgowych W.Sajdych, A.Grabowicz, J.Dyba, Sybilska
27.06-04.07.2009 Szczyrk szachy 3 os. Czarnecki, Pawlik, Orski
03-05.07.2009 Tomaszów Mazowiecki Turniej o Puchar Podkarpacia Kręgle klasyczne 10 osób Barwińska B2 1m. Stępniewska B1 1m. Burska B3 2m. Nastarowicz B1 3m. Szymański B3 2m. Walczak B3 3m.
07-12.07.2009 Tleń szachy 1os. Hornik
416.7.2009 Zawoja obóz sportowy 10 osób
11-18.07.2009 Piła szkolenie kadry bowling 3os.+ opiekun E.Kaczor, W.Szymański, M.Stępniewska opiekun J.Sybilska
18-25.07.2009 Olsztyn zgrupowanie kadry – brydz sportowy W.Misiak, E.Adamczyk,
24.07-07.08.2009 Siemiany obóz szkoleniowy – kajaki 4 os. G.Pietrakiewicz, J.Krupski, M.Czyz B.Majkowski
14-21.08.2009 Przemyœl warcaby R.Grzywacz 2m., J.Płaszewski zdobył 3 kat.
22-23.08.2009 Polanica Zdrój wyœcig kolarski o puchar Starosty Kłodzka 2 os. S.Gruszkowski, D.Roróg
17-29.08.2009 Sianorzęty szkolenie warcaby T.Skrzypek, Pesa
22.08-04.09.2009 Tleń kręgle Kociak Halina i Mirosław
27-30.08.2009 Brzesko turniej w kręglach klasycznych A.Barwińska 4m. G.Nowak 7m.
27-30.08.2009 Ostróda Mistrzostwa Polski w kajakach Pietrakiewicz, Krupski, Szymański, Eoróg, Delfin Nadia, Rutkiewicz Małgorzata 4m.
28-30.08.2009 Nysa brydz 2 os. W.Misiak, Adamczyk, K.chodorek, Karpiak, E.Grzywacz
31.08-06.09.2009 Szczyrk Zlot Turystyczny – 60 osób
04-06.09.2009 Rzeszów bowling bowling 2os. Pietrakiewicz, W.Szymański B3 2m. J.Płaszewski B3 7m.
04-06.09.2009 Ostróda Turniej Warmii i Mazur bowling 2os. M.Stępniewska B1 3m. G.Burska B3 4m.
04-18.09.2009 Jantar obóz sportowy 4 os.
06-12.09.2009 Turniej warcabowy dla seniorów Krynica Motska Józef Krupski
07-13.09.2009 Szkolenie kadry w strzelaniu Borowice 3os. K.Chodorek, R.Grzywacz, Z.Rydzyński
09-15.09.2009 Turniej o Puchar Ziemi Przemyskiej w warcabach A.Banaszkiewicz
11-13.09.2009 Opole Finał Mistrzostw Polski bowling M. StępniewskaB1 2m. Grażyna Burska B3 4m. Władysław Szymański B3 3m.
18-29.09.2009 Międzynarodowy Turniej w szachach o puchar Grunwaldu Dadaj W.Bakalarczyk, B.Hornik
20-28.09.2009 Międzynarodowy Turniej warcabowy Augustów R.Grzywacz
20-30.09.2009 Brok szkolenie komputerowe 3 osoby Skrzypek Teresa, Lasota Bożena, Czyż Mirosław
01-04.10.2009 Tuchola Turniej Łuczniczki w kręglach klasycznych 9 osób Anna Barwińska B2 1m.
01-04.10.2009 Augustów Mistrzostwa Polski w brydzu 2osoby Jan Warowny, Stanisław Walczak
01-04.10.2009 Bielsko rurniej bowlingowy 4osoby Szymański Władysław, Płaszewski Jerzy, Pietrakiewicz, Krupski
04-11.10.2009 Œwinoujœcie warcaby M.Rutkiewicz, Banaszkiewicz
05-19.10.2009 Dadaj Szkolenie brydzowo-szachowe 3osoby W.Misiak, E.Adamczyk, J.Krupski
08-11.10.2009 Tomaszów Mazowiecki Turniej o Puchar Ziemi Łódzkiej w kręglach klasycznych 19 osób M.Stępniewska B1 1m. A.Barwińska B2 1m. G.Burska B3 3m. G.Nowak B2. 3m. W.Szymański B3 2m.
12-25.10.2009 Tuchola szkolenie w kręglach klasycznych 2 osoby Kociak Halina, Kociak Mirosław
12-21.10.2009 Œwinoujœcie turniej szachowy Hornik 1m. Bakalarczyk 3m.
15-18.10.2009 Sieraków turniej w kręglach klasycznych 5 osób Mieczysława Stępniewska B1 2m.
15-18.10.2009 Sielpia Półfinał Mistrzostw Polski w strzelaniu A.Barwińska 3m T.Madej 8m. K.Chodorek 2m. R.Grzywacz 10m. Rydzyński, Mołek
18-28.10.2009 Brok szkolenie komputerowe B.Lasota, T.Skrzypek, M.Czyż
04-18.11.09 Szczawnica szkolenie warcabowe Skrzypek Teresa
05-08.11.09 Ramsowo brydz Misiak Wioletta Warowny Jan 6 m.
06-08.11.09 Lublin Turniej o Puchar Niepodległoœci w bowlingu M.Stępniewska, G.Burska, W.Szynański, Pietrakiewicz
05-12.11.09 Żarki turniej szachowy Józef Krupski
08-15.11.09 Tuchola ćwierćfinał Mistrzostw Polski w szachach R.Grzywacz 2m. Pawlik 13m. Z.Orski 16m. Z.Czarnecki 17m. Woxniak 24m.
16-26.11.09 Brok szkolenie komputerowe, j.angielski T.Skrzypek, M.Czyż, B.Lasota
19-22.11.09 Tuchola Drużynowe Mistrzostwa Polski w kręglach klasycznych dr.k. M.Stępniewska b1, W.Kobylańska b2, G.Burska b3 II miejsce dr.m. W.Nastarowicz b1, G.Nowak b2, Z.Walczak b3
19-22.11.09 Mistrzostwa Polski w strzelaniu A.Barwińska 6m. T.Madej 13m. K.Chodorek 3m. R.Grzywacz 10m.
26-29.11.09 Żarki Turniej o Puchar Prezydenta Częstochowy w bowlingu E.Kaczor b3 1m. T.Madej b2 2m. W.Szymański b3 2m. J.Płaszewski b3 7m. Pietrakiewicz
26-29.11.09 Warszawa szkolenie w zakresie księgowoœci 5 osób
27.11-06.12.09 Szczawnica warcaby M.Rutkiewicz, Banaszkiewicz, Płaszewski
03-06.12.09 Gostyń turniej w kręglach klasycznych o Puchar Wielkopolski A.Barwińska b2 1m. M.Stępniewska b1 1m. W.Kobylańska B2 G.Burska b3 Z.Walczak b3 G.Nowak b2 W.Szymański b3
11-13.12.09 Dadaj zjazd delegatów i szkolenie W.Sajdych, A.Grabowicz. J.Dyba, T.Skrzypek, S.Gruszkowski

Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0.

Komentowanie i pingowanie zostały wyłączone.

Komentowanie wyłączone.