AKTUALNOŚCI 2020

Ogólnopolski Zlot Turystyczny z okazji Światowego Dnia Turystyki i Dnia Białej Laski odbył się w dniach 30.08-06.09. 2020 r. w pięknie położonej miejscowości Wiśle w Beskidzie Śląskim. Jest idealny miejscem na rozpoczęcie przygody z turystyką pieszą. Znajdują się tu szlaki turystyczne łagodne, widokowe, spacerowe, ale i te wymagające odpowiedniego przygotowania kondycyjnego. W siedmiodniowym Zlocie udział wzięło 35 osób niepełnosprawnych beneficjentów z przewarzającym schorzeniem wzroku i 13 uczestników.

Projekt pod nazwą „Sprawność i integracja poprzez turystykę i rekreację Ogólnopolski Zlot Turystyczny z okazji Światowego Dnia Turystyki i Dnia Białej Laski”, dofinansowany jest z środków


Projekt „KROK NAPRZÓD 2020”

  •  30.08-13.09.2020 Puck ogólnopolskie szkolenie z zakresu kręgli klasycznych
  •  O4-18.10.2020 Zakopane ogólnopolskie szkolenie z zakresu bowlingu
  • 26.09-10.10.2020 Sarbinowo ogólnopolskie szkolenie z zakresu szachów
  • 31.07-14.08.2020 Suwałki ogólnopolskie szkolenie z zakresu warcabów
  • 12-26.07.2020 Lidzbark ogólnopolskie szkolenie z zakresu nordic walking
  • 15-29.06.2020 Ustka ogólnopolskie szkolenie z zakresu brydża

FORMULARZE DO POBRANIA


kliknij na obrazek😎Smartfon bez tajemnic 2020

DOKUMENTY DO POBRANIA SMARTFON BEZ TAJEMNIC

  • Formularz zgłoszeniowy
  •  Oświadczenie o innych projektach
  • Dane szczegółowe uczestnika
  • Rodo klauzula

KOMUNIKATY IMPREZ KOLARSKICH
  • 25-27.09.2020 M.P Pruszków w kolarstwie torowy program torowe M.P
  • 8-20.9.2020 Podgórzyn-Sosnówka górskie M.P. niewidomych i słabowidzących w kolarstwie szosowym
  • 19-23.08.2020 Busko-Zdrój M.P. niewidomych i słabowidzących w kolarstwie szosowy
  • 3-5.07.2020 Poznań D.M.P. niewidomych i słabowidzących w kolarstwie szosowy

KOMUNIKATY IMPREZ STRZELECKICH
  • 26-29.11.2020 Wrocław – Mistrzostw Polski niewidomych i słabowidzących w strzelectwie pneumatycznym w trzech postawach
  • 26-29.11.2020 Wrocław – Puchar Polski w strzelectwie pneumatycznym
  • 19-22.11.2020 Bydgoszcz – Mistrzostw Polski w strzelectwie pneumatycznym w trzech postawach 13
  • 15.10.2020 Białystok – Ogólnopolskie zawody w strzelectwie pneumatycznym – miksty
  • 10-13.10.2020 Białystok- Ogólnopolskie zawody w strzelectwie pneumatycznym
  • 13-16.08.2020 Wrocław – Półfinał Mistrzostw Polski w strzelectwie pneumatycznym 24-27.06.2020 Ustka – Ogólnopolskie zawody w strzelectwie pneumatycznym
  • 02-05.07.2020 Tarnów – Półfinał Mistrzostw Polski w strzelectwie pneumatycznym
  • 01-04.12.2020 Warszawa – Puchar Polski w strzelectwie laserowym
  • 01-04.10.2020 Przemyśl – drużynowe zawody laserowym ( dmp)
  • 03-06.09.2020 Sarnówek Indywidualne Mistrzostw Polski osób niewidomych i słabowidzących w strzelectwie laserowym
  • 17-31.07.2020 Suwałki ogólnopolski obóz sportowy

wyniki -kliknij na obrazek

  • 03-06.12.2020 Gostyń – ogólnopolski turniej w kręgle (grand prix)
  • 01-04.10.2020 Puck Puchar Polski w kręglach klasycznych dla osób niewidomych i słabowidzących
  • 28.09-01.10.2020 Puck Drużynowych Mistrzostw Polski i ogólnopolskie zawody w kręglach klasycznych dla osób niewidomych i słabowidzących
  • O3-6.09.2020 Brzesko – ogólnopolski turniej w kręgle klasyczne
  • 16-19.07.2020 Gostyń – mistrzostwa polski w kręgle klasyczne
  • 21.06.2020 Puck – Półfinał Mistrzostw Polski i ogólnopolski turniej w kręgle klasyczne

wyniki -kliknij na obrazek

  • 10-13.12.2020 Częstochowa ogólnopolski turniej w bowlingu
  • 05-08.11.2020 Rzeszów-ogólnopolski turniej w bowlingu
  • 22-25.10.2020 Opole-ogólnopolski turniej w bowlingu (grand prix)
  • 18 – 21.10.2020 r. Zakopane XII ogólnopolski turniej niewidomych i słabowidzących w bowlingu
  • 23.08. 2020 Bielsko Biała-XI ogólnopolski turniej niewidomych i słabowidzących w bowlingu Beskidy
  • 13-16.08.2020 opole-puchar polski w bowlingu 30.07-02.08.2020 łódź-mistrzostwa polski w bowlingu
  • 02-05.07.2020 Tarnów-ogólnopolski turniej w bowling 9-12.07.2020 Włocławek-ogólnopolski turniej w bowlingu

wyniki -kliknij na obrazek

  • 31.07-02.08.2020 Piekary Śląskie – Puchar Polski w nordic walkin
  • 28-30.08.2020 Janików- Drużynowe Mistrzostwa Polski i Puchar Polski w nordic walking 18
  • 20.09.2020 Bydgoszcz – Mistrzostwa Polski w nordic walking

wyniki -kliknij na obrazek

  • 2020 17-25.10.2020 Dusznik Zdrój-Mistrzostwa Polski niewidomych w warcabach
  • 01.10 – 09.10.2020 Łeba-Puchar Polski w warcabach
  • 20.09 – 01.10.2020 Giżycko-Drużynowe Mistrzostwa Polski w warcabach stupolowych
  • 17-23.09.2020 Krynica Morska-Ogólnopolski turniej warcabowy im. Ludwika Hubnera
  • 08-18.09.2020 Jastrzębia Góra-Mistrzostwa Polski kobiet w warcabach korekta komunikatu 05-12.07.2020 Giżycko-Ogólnopolski turniej w warcabach

wyniki -kliknij na obrazek

  •  18-28.06.2020 Mielno-Mistrzostwa Stowarzyszenia “Cross” w szachach
  • 28.08-06.09.2020 Krynica-Zdrój-Puchar Stowarzyszenia “Cross” w szachach
  • 15-24.09.2020 Krynica-Zdrój-Mistrzostwa Polski w trójboju (szachy, warcaby i brydż)

wyniki -kliknij na obrazek

  • 08-15.11.2020 Władysławowo-Mistrzostwa Polski w brydżu miksty i impy
  • 15-19.10.2020 Ustka-Puchar Polski par w brydżu 15-29.06.2020 Ustka-ogólnopolskie szkolenie z zakresu brydża
  • 29.06-03.07.2020 Ustka-Drużynowe Mistrzostwa Polski w brydżu
  • 3-6.07.2020 Ustka-Mistrzostwa Polski w brydżu maxy
  • 02-06.09.2020 Duszniki-Zdrój – Indywidualne Mistrzostwa Polski w brydżu sportowym

wyniki -kliknij na obrazek

7-10.08.2020 Iława-Indywidualne I Drużynowe Mistrzostwa Polski Stowarzyszenia Cross w kajakarstwie płaskodennym

OBOZY

wyniki -kliknij na obrazek

  • 7-21.09.2020 Dźwirzyno – obóz sportowy
  • 01-15.08.2020 Kalenic – ogólnopolski obóz sportowy dla osób 50+
  • 31.07-14.08.2020 Suwałki – ogólnopolskie szkolenie z zakresu warcabów
  • 24.07-07.08.2020 Siemiany / Iława – ogólnopolski obóz sportowy z zakresu kajakarstwa
  • 10-24.07.2020 Siemiany – ogólnopolski obóz sportowy z zakresu żeglarstwa
  • 17-31.07.2020 Suwałki – ogólnopolski obóz sportowy 27.06-11.07.2020 Ustronie Morskie – ogólnopolski obóz sportowy
  • 9-21.02.2020 Kościelisko – ogólnopolski obóz sportowy z zakresu narciarstwa