NASZE SUKCESY SPORTOWE

KOLARSTWO 

ROK 2020

3-5.07.2020 POZNAŃDRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W KOLARSTWIE NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH UDZIAŁ WZIĘŁO CZTERY TANDEMY DRUŻYNA KOBIET MONIKA GRZYBCZYŃSKA-KATARZYNA KORNASIEWICZ IZABELA STRULAK-ANNA TRZASKOWSKA III MIEJSCE  DRUŻYNA MĘSKA SŁAWOMIR GRUSZKOWSKI-ARTUR KOZEL I TOMASZ OLECHNO-KAZIMIERZ DUBAS II MIEJSCE

ROK 2019

01-05.05.2019 LUBLIN – MIĘDZYNARODOWY KOLARSKI WYŚCIG TANDEMÓW O PUCHAR MARSZAŁKA LUBELSZCZYZNY – MONIKA GRZYBCZYŃSKA Z PATRYCJA STAŃCZAK – V MIEJSCE
KOZIEGŁOWY 08-09.06.2019 – XXI MISTRZOSTWA POLSKI NIEWIDOMYCH W KOLARSTWIE TANDEMOWYM   JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS: GRZYBCZYŃSKA MONIKA PAKULSKA KATARZYNA VII MIEJSCE ZE STARTU WSPÓLNEGO: GRZYBCZYŃSKA MONIKA PAKULSKA KATARZYNA VII MIEJSCE, A GRUSZKOWSKI SŁAWOMIR JANAS MAREK IX MIEJSCE
05-07-2019 PRZEŹMIEROWO – MISTRZOSTWA POLSKI NIEWIDOMYCH W KOLARSTWIE TANDEMOWYM W JEŹDZIE DRUŻYNOWEJ NA CZAS – GRZYBCZYŃSKA MONIKA KORNASIEWICZ KATARZYNA STRULAK IZABELLA ANTCZAK LIDIA III MIEJSCE; GRUSZKOWSKI SŁAWOMIR MICHALSKI STANISŁAW OLECHNO TOMASZ DUBAS KAZIMIERZ V MIEJSCE.
12-14.07.2019 PÚCHOV SŁOWACJA – PUCHAR EUROPY W KOLARSTWIE TANDEMOWYM OSÓB NIEWIDOMYCH SŁAWOMIR GRUSZKOWSKI WIŚNIEWSKI TOMEK W KLASYFIKACJI KOŃCOWEJ ZAJĘLI VII MIEJSCE.
PODGÓRZYN – SOSNÓWKA 24-25.08.2019 – GÓRSKIE MISTRZOSTWA POLSKI W KOLARSTWIE TANDEMOWYM OSÓB NIEWIDOMYCH – GRZYBCZYŃSKA MONIKA KORNASIEWICZ KATARZYNA W KLASYFIKACJI KOŃCOWEJ ZAJĘŁY IV MIEJSCE
5-7.10.2019 R PRUSZKÓW – MISTRZOSTWA POLSKI W KOLARSTWIE TOROWYM NIEWIDOMYCH
200 M ZE STARTU LOTNEGO -GRZYBCZYŃSKA MONIKA KORNASIEWICZ KATARZYNA II V-CE MISTRZYNIE POLSKI
1000 M – OLECHNO TOMASZ MARCINIAK ADAM- II V-CE MISTRZOWIE POLSKI
4000 M – GRUSZKOWSKI SŁAWOMIR WOLSKI KRZYSZTOF – II V-CE MISTRZOWIE POLSKI
3000 M – GRZYBCZYŃSKA MONIKA KORNASIEWICZ KATARZYNA – IV MIEJSCE
27-29.12.2019 PRUSZKÓW – PUCHAR POLSKI W KOLARSTWIE TOROWYM OSÓB NIEWIDOMYCH  SPRINT DRUŻYNOWY IZABELA STRULAK  + TOMASZ OLECHNO II MIEJSCE; MONIKA GRZYBCZYŃSKA + SŁAWOMIR GRUSZKOWSKI III MIEJSCE
13-23.08.2019 ZIELENIEC – ZGRUPOWANIE KOLARSKIE MONIKA GRZYBCZYŃSKA TOMASZ OLECHNO
W KONSULTACJACH KOLARSKICH W PRUSZKOWIE LISTOPAD -GRUDZIEŃ UCZESTNICZYLI  NASTĘPUJĄCY ZAWODNICY MONIKA GRZYBCZYŃSKA, IZABELA STRULAK I SŁAWOMIR GRUSZKOWSKI

STRZELANIE 

ROK 2020

02-05.07.2020 TARNÓWPÓŁFINAŁU MISTRZOSTW POLSKI NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W STRZELECTWIE PNEUMATYCZNYM POLSKA POŁUDNIOWA UDZIAŁ WZIĘŁO 2 ZAWODNIKÓW: GRZEGORZ PIETRAKIEWICZ I CEZARY LADA

ROK 2019

30.05.-02.06.2019 USTKA – DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W STRZELECTWIE LASEROWYM NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH – I DRUŻYNA KOBIET BEATA BARTŁOMIEJCZYK, MARIOLA NOWAK, JOLANTA STAŃCZAK KARABIN, PISTOLET, DWUBÓJ – VII MIEJSCE.; II DRUŻYNA KOBIET ELŻBIETA PIETRAKIEWICZ, JADWIGA SZAMAL, MAŁGORZATA ADAMIAK: KARABIN, PISTOLET, DWUBÓJ VIII MIEJSCE; I DRUŻYNA MĘŻCZYZN BOGUSŁAW SZAMAL, GRZEGORZ PIETRAKIEWICZ, WŁADYSŁAW SZYMAŃSKI: KARABIN VIII MIEJSCE PISTOLET IX MIEJSCE DWUBÓJ VIII MIEJSCE, II DRUŻYNA MĘŻCZYZN CEZARY LADA WIESŁAW PAWLAK, MAREK ZARĘBA KARABIN PISTOLET DWUBÓJ IX MIEJSCE X MIEJSCE X MIEJSCE
16- 20.10.2019 BIAŁYSTOK DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI NIEWIDOMYCH W STRZELECTWIE PNEUMATYCZNYM W 3 POSTAWACH: DRUŻYNA KOBIET ANNA BARWIŃSKA, ELŻBIETA PIETRAKIEWICZ VI MIEJSCE, DRUŻYNA MĘŻCZYZN GRZEGORZ PIETRAKIEWICZ, EUGENIUSZ TARKA, CEZARY LADA VII MIEJSCE
28.11-1.12.2019 BYDGOSZCZ – MISTRZOSTWA POLSKI OSÓB NIEWIDOMYCH W STRZELECTWIE PNEUMATYCZNYM W 3 POSTAWACH: ANNA BARWIŃSKA, V MIEJSCE, EUGENIUSZ TARKA VII MIEJSCE

KRĘGLE

ROK 2020

16-19.07.2020 GOSTYŃ – INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W KRĘGLE KLASYCZNE NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH UDZIAŁ WZIĘŁO 6 ZAWODNIKÓW/ 4 ZAKWALIFIKOWAŁA W FINALE/ 2 MEDALE: MIECZYSŁAWA STĘPNIEWSKA B1 II MIEJSCE, MONIKA GRZYBCZYŃSKA B3 II MIEJSCE.
17-21.06.2020 PUCK – PÓŁFINAŁ INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI W KRĘGLE KLASYCZNE NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH UDZIAŁ 8 ZAWODNIKÓW / 3 MEDALE: MIECZYSŁAWA STĘPNIEWSKA B1 II MIEJSCE JADWIGA SZAMAL B2 I MIEJSCE, ZBIGNIEW STRZELECKI B3 I MIEJSCE
26 – 28.06.2020 BRZESKO – OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W KRĘGLACH KLASYCZNYCH O „PUCHAR PODKARPACIA” UDZIAŁ WZIĘŁO 2 ZAWODNIKÓW / 1 MEDAL JADWIGA SZAMAL B3 II MIEJSCE

ROK 2019

22-23.03.19 R TOMASZÓW MAZOWIECKI – ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI W KRĘGLACH KLASYCZNYCH NIEWIDOMYCH SŁABOWIDZĄCYCH. UDZIAŁ WZIĘŁO 8 ZAWODNIKÓW / 2 MEDALE: MIECZYSŁAWA STĘPNIEWSKA B1 II MIEJSCE, MONIKA GRZYBCZYŃSKA B3 III MIEJSCE
12-13.04.19 R BRZESKO – XX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W KRĘGLACH KLASYCZNYCH NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH, UDZIAŁ WZIĘŁO 6 ZAWODNIKÓW / 1 MEDAL MIECZYSŁAWA STĘPNIEWSKA B1 II MIEJSCE
29.05-2.06.2019 CHORWACJA / ZAGRZEB MISTRZOSTWA EUROPY IBSA ZAWODNIKÓW NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W KRĘGLE KLASYCZNE ZBIGNIEW STRZELECKI DRUŻYNOWO B3 I MIEJSCE, MIECZYSŁAWA STĘPNIEWSKA MIX TANDEM B1 II MIEJSCE
29.08-01.09.2019 BRZESKO – GRAND PRIX POLSKI NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W KRĘGLACH KLASYCZNYCH, UDZIAŁ WZIĘŁY 3 ZAWODNIKÓW / 3 MEDALE MIECZYSŁAWA STĘPNIEWSKA B1 II MIEJSCE; ZBIGNIEW STRZELECKI B3 II MIEJSCE, MONIKA GRZYBCZYŃSKA B3 III MIEJSCE
3-6.10.2019 PUCK – PUCHAR POLSKI NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W KRĘGLACH KLASYCZNYCH, UDZIAŁ WZIĘŁY 3 ZAWODNIKÓW / 3 MEDALE MIECZYSŁAWA STĘPNIEWSKA B1 I MIEJSCE; ANNA BARWIŃSKA B3 II MIEJSCE; ZBIGNIEW STRZELECKI B3 II MIEJSCE
05-08.12.2019 GOSTYŃ – GRAND PRIX POLSKI NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W KRĘGLACH KLASYCZNYCH UDZIAŁ WZIĘŁY 3 ZAWODNIKÓW / 3 MEDALE MIECZYSŁAWA STĘPNIEWSKA B1 I MIEJSCE; JADWIGA SZAMAL B2 III MIEJSCE; MONIKA GRZYBCZYŃSKA B3 III MIEJSCE
14-17.03.2019 R. GOSTYŃ – OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W KRĘGLACH KLASYCZNYCH NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH, UDZIAŁ WZIĘŁO 5 ZAWODNIKÓW/ 2 MEDALE MONIKA GRZYBCZYŃSKA B3 I MIEJSCE; JADWIGA SZAMAL B2 I MIEJSCE
19-23.06.2019 RUCK – VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W KRĘGLACH KLASYCZNYCH NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH, UDZIAŁ WZIĘŁO 7 ZAWODNIKÓW / 3 MEDALE JADWIGA SZAMAL B2 III MIEJSCE; ANNA BARWIŃSKA B3 III MIEJSCE; ZBIGNIEW STRZELECKI B3 III MIEJSCE
08-11.08.2019 R POZNAŃ – OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W KRĘGLACH KLASYCZNYCH, UDZIAŁ WZIĘŁO 9 ZAWODNIKÓW / 4 MEDALE MIECZYSŁAWA STĘPNIEWSKA B1 I MIEJSCE; WŁADYSŁAW SZYMAŃSKI B3 II MIEJSCE; ZBIGNIEW STRZELECKI B3 III MIEJSCE; ANNA BARWIŃSKA B3 III MIEJSCE
29.08-01.09.2019 BRZESKO – OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W KRĘGLACH KLASYCZNYCH, UDZIAŁ WZIĘŁO 5 ZAWODNIKÓW /2 MEDALE MIECZYSŁAWA STĘPNIEWSKA B1 II MIEJSCE; MONIKA GRZYBCZYŃSKA B3 III MIEJSCE
3-6.10.2019 R PUCK – PUCHAR NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W KRĘGLACH KLASYCZNYCH, UDZIAŁ WZIĘŁO 7 ZAWODNIKÓW / 1 MEDAL ZBIGNIEW STRZELECKI B3 II MIEJSCE;
05-08.12.2019 R GOSTYŃ – OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W KRĘGLACH KLASYCZNYCH, UDZIAŁ WZIĘŁO 8 ZAWODNIKÓW / 3 MEDALE MIECZYSŁAWA STĘPNIEWSKA B1 I MIEJSCE; JADWIGA SZAMAL B2 III MIEJSCE; MONIKA GRZYBCZYŃSKA B3 III MIEJSCE

BOWLING

ROK 2020

30.07-03.08. 2020 ŁÓDŹ – XV INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W BOWLING. UDZIAŁ Z KLUBU ŁÓDZKIEGO WZIĘŁO 8 ZAWODNIKÓW/ 2 MEDALE WŁADYSŁAW SZYMAŃSKI B3 II MIEJSCE, ZBIGNIEW STRZELECKI B3 III MIEJSCE
09-12.07.2020 WŁOCŁAWEK – OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W BOWLINGU SPORTOWYM NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH UDZIAŁ 5 ZAWODNIKÓW / 2 MEDALE – KRZYSZTOF OLEJNICZAK B1 III MIEJSCE, ZBIGNIEW STRZELECKI B3 III MIEJSCE.
02-05.07.2020 TARNÓW – OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W BOWLINGU SPORTOWYM NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH UDZIAŁ 3 ZAWODNIKÓW / 1 MEDAL WŁADYSŁAW SZYMAŃSKI B3 I MIEJSCE

ROK 2019

9-12.05.2019 TARNÓW – OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W BOWLINGU NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH UDZIAŁ WZIĘŁO 5 ZAWODNIKÓW / 2 MEDALE – STRZELECKI ZBIGNIEW B3 I MIEJSCE, SZYMAŃSKI WŁADYSŁAW B3 II MIEJSCE.
23-26.05.2019 BIELSKO BIAŁA – OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W BOWLINGU BESKIDY NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH – UDZIAŁ WZIĘLI SZYMAŃSKI WŁADYSŁAW B3 I MIEJSCE, I ADAMIAK MAŁGORZATA B3 III MIEJSCE.
4-7.07.2019 WŁOCŁAWEK – OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W BOWLINGU NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH UDZIAŁ WZIĘŁO 7 ZAWODNIKÓW /1 MEDAL – ZBIGNIEW STRZELECKI B3 II MIEJSCE.
11-14.07.2019 OPOLE – OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W BOWLINGU NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH UDZIAŁ WZIĘŁO 8 ZAWODNIKÓW / 2 MEDALE – WŁADYSŁAW SZYMAŃSKI B3 II MIEJSCE, ZBIGNIEW STRZELECKI B3 III MIEJSCE
1-4.08.2019 ŁÓDŹ – OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W BOWLINGU NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH UDZIAŁ WZIĘŁO 12 ZAWODNIKÓW / 3 MEDALE SZYMAŃSKI WŁADYSŁAW B3 I MIEJSCE, STRZELECKI ZBIGNIEW B3 II MIEJSCE,
OLEJNICZAK KRZYSZTOF B1 II MIEJSC
22- 25.08.2019 SUWAŁKI- OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W BOWLINGU UDZIAŁ WZIĘŁO 6 ZAWODNIKÓW / 1 MEDAL STRZELECKI ZBIGNIEW B3 III MIEJSCE
10-13.11.2019 RZESZÓW – OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W BOWLINGU UDZIAŁ WZIĘŁO 6 ZAWODNIKÓW / 2 MEDALE STRZELECKI ZBIGNIEW B3 I MIEJSCE, SZYMAŃSKI WŁADYSŁAW B3 III MIEJSCE
21-24.11.2019 CZĘSTOCHOWA – PUCHAR W BOWLINGU ZAWODNIKÓW NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH UDZIAŁ WZIĘŁO 7 ZAWODNIKÓW / 1 MEDAL SZYMAŃSKI WŁADYSŁAW B3 I MIEJSCE

SZACHY

ROK 2020

18-28.06.2020 MILENO – MISTRZOSTWA STOWARZYSZENIA „CROSS” W SZACHACH (OPEN) I KOBIET
GRZYWACZ RYSZARD XII MIEJSCE, WEWERSOWICZ EUGENIA VIII MIEJSCE

ROK 2019

WARCABY

ROK 2020

27.02 – 01.03.2020 MILÓWKA – IV TURNIEJ WARCABOWY O ZŁOTY KIELICH” W WARCABACH STU POLOWYCH NIEWIDOMYCH UDZIAŁ WZIĘŁO 2 ZAWODNIKÓW MARCZAK CZESŁAW XV MIEJSCE, MACIEJ WÓJCIK VIII MIEJSCE
18 – 26.06.2020 R. WOŁKOWYJA – OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W WARCABACH STU POLOWYCH O „PUCHAR PODKARPACIA” UDZIAŁ WZIĘŁO 4 ZAWODNIKÓW CZESŁAW MARCZAK VI MIEJSCE,
ALEKSANDER BANASZKIEWICZ XIV MIEJSCE, WIESŁAW JĘDRYS XVI MIEJSCE, EUGENIUSZ TARKA
TURNIEJ WARCABOWY O MEMORIAŁ IM. HENOCHA DRATA
28.06-08.07.2020 DŹWIRZYNO. UDZIAŁ WZIĘŁO 3 ZAWODNIKÓW EUGENIUSZ TARKA VII MIEJSCE, ALEKSANDER BANASZKIEWICZ X MIEJSCE, MAREK ZARĘBA XV MIEJSCE
05-12.07.2020 GIŻYCKO – OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W WARCABACH STU POLOWYCH UDZIAŁ WZIĘŁO 2 ZAWODNIKÓW JOLANTA STAŃCZAK I CEZARY LADA

ROK 2019

19-26.05.2019 WILKASY – OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W WARCABACH STU POLOWYCH NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH UDZIAŁ WZIĘŁY 2 OSOBY
29.04-05.05.2019 ŚWIDNIK – XVI PUCHARU ZIEMI LUBELSKIEJ W WARCABACH STU POLOWYCH NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH UDZIAŁ WZIĘŁY 2 OSOBY
9-16.06.2019 SIELPIA – OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W WARCABACH STU POLOWYCH NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH UDZIAŁ WZIĘŁO 5 OSÓB
02 – 09.09.2019 KRYNICA MORSKA – OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WARCABOWY IM. LUDWIKA HUTNERA NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH UDZIAŁ WZIĘŁA 1 OSOBA
09-16.09.2019 DŹWIRZYNO – OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W WARCABACH STU POLOWYCH OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH UDZIAŁ WZIĘŁY 3 OSOBY
12-20.09.2019 ŁEBA – PUCHAR POLSKI W WARCABACH STU POLOWYCH OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH UDZIAŁ WZIĘŁO 5 OSÓB
26-31.12.2019 SUWAŁKI – OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W WARCABACH STU POLOWYCH OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH UDZIAŁ WZIĘŁY 3 OSOBY

BRYDŻ

ROK 2020

29.06-06.07.2020 USTKA – MISTRZOSTWA POLSKI PAR W BRYDŻU SPORTOWYM MAXY ORAZ DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW POLSKI UDZIAŁ WZIĘŁO 4 ZAWODNIKÓW JAN WAROWNY, ANDRZEJ MAJCHER, WEWERSOWICZ EUGENIA, DANUTA SZYMAŃSKA

ROK 2019

10 – 13.05.2019 DUSZNIKI – INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W BRYDŻU SPORTOWYM NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH UDZIAŁ WZIĘŁO 3 ZAWODNIKÓW WEWERSOWICZ EUGENIA II MIEJSCE, MISZCZAK EWA X MIEJSCE, WAROWNY JAN XI MIEJSCE
30.06-06.07.2019 USTKA – MISTRZOSTWA POLSKI PAR MAXY I DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W BRYDŻU SPORTOWYM NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH UDZIAŁ WZIĘŁO 4 ZAWODNIKÓW WEWERSOWICZ EUGENIA + MISZCZAK EWA JAN WAROWNY + ZBIGNIEW WALCZAK
11-13.11.2019 WŁADYSŁAWOWO – MISTRZOSTWA POLSKI MIXTY W BRYDŻU SPORTOWYM NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH UDZIAŁ WZIĘŁO 4 ZAWODNIKÓW WAROWNY JAN + MISZCZAK EWA VII MIEJSCE
WALCZAK ZBIGNIEW + SZYMAŃSKA GRAŻYNA XIII MIEJSCE
13-16.11.2019 WŁADYSŁAWOWO – MISTRZOSTWA POLSKI IMPY W BRYDŻU SPORTOWYM NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH UDZIAŁ WZIĘŁO 4 ZAWODNIKÓW WAROWNY JAN + MISZCZAK EWA XII MIEJSCE,
WALCZAK ZBIGNIEW + SZYMAŃSKA GRAŻYNA XIII MIEJSCE

NORDIC WALKING

ROK 2020

ROK 2019

23-26.05.2019 PUSZCZYKOWO – MISTRZOSTWA POLSKI W NORDIC WALKING NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH UDZIAŁ WZIĘLI MAŁGORZATA ADAMIAK IV MIEJSCE, WŁADYSŁAW SZYMAŃSKI VI MIEJSCE
26-28.07.2019 PIEKARY ŚLĄSKIE – PUCHAR POLSKI W NORDIC WALKING – I ETAP NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH UDZIAŁ WZIĘLI MAŁGORZATA ADAMIAK II MIEJSCE, WŁADYSŁAW SZYMAŃSKI III MIEJSCE
30.08-01.09.2019 JANIKÓW – DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W NORDIC WALKING OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH UDZIAŁ WZIĘLI MAŁGORZATA ADAMIAK, WŁADYSŁAW SZYMAŃSKI, BIAŁEK JACEK – DRUŻYNOWO MIEJSCE IV. W II-ETAPIE PUCHARU POLSKI W NORDIC WALKING NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH INDYWIDUALNIE ZAJĘLI NASTĘPUJĄCE MIEJSCA MAŁGORZATA ADAMIAK II , WŁADYSŁAW SZYMAŃSKI VI , BIAŁEK JACEK VIII