Nasze Sukcesy

MIĘDZYNARODOWY KOLARSKI WYŚCIG TANDEMÓW O PUCHAR MARSZAŁKA LUBELSZCZYZNY – LUBLIN 01-05.05.2019 UDZIAŁ WZIĄŁ 1 TANDEM:
MONIKA GRZYBCZYŃSKA Z PATRYCJA STAŃCZAK V MIEJSCE
XXI MISTRZOSTWA POLSKI NIEWIDOMYCH W KOLARSTWIE TANDEMOWYM
KOZIEGŁOWY 08-09.06.2019 – JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS
GRZYBCZYŃSKA MONIKA PAKULSKA KATARZYNA VII MIEJSCE
ZE STARTU WSPÓLNEGO:
GRZYBCZYŃSKA MONIKA PAKULSKA KATARZYNA VII MIEJSCE
GRUSZKOWSKI SŁAWOMIR JANAS MAREK IX MIEJSCE
MISTRZOSTWA POLSKI NIEWIDOMYCH W KOLARSTWIE TANDEMOWYM W JEŹDZIE DRUŻYNOWEJ NA CZAS – PRZEŹMIEROWO 05-07-2019.- WYNIKI KSN OMEGI ŁÓDŹ
GRZYBCZYŃSKA MONIKA KORNASIEWICZ KATARZYNA STRULAK IZABELLA ANTCZAK LIDIA III MIEJSCE
GRUSZKOWSKI SŁAWOMIR MICHALSKI STANISŁAW OLECHNO TOMASZ DUBAS KAZIMIERZ V MIEJSCE.
PUCHAR EUROPY W KOLARSTWIE TANDEMOWYM OSÓB NIEWIDOMYCH PÚCHOV SŁOWACJA 12-14.07.2019 R. W KLASYFIKACJI KOŃCOWEJ ZAJĘLI
SŁAWOMIR GRUSZKOWSKI WIŚNIEWSKI TOMEK VII MIEJSCE.
GÓRSKIE MISTRZOSTWA POLSKI W KOLARSTWIE TANDEMOWYM OSÓB NIEWIDOMYCH – PODGÓRZYN – SOSNÓWKA 24-25.08.2019 KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
GRZYBCZYŃSKA MONIKA KORNASIEWICZ KATARZYNA IV MIEJSCE
MISTRZOSTWA POLSKI W KOLARSTWIE TOROWYM NIEWIDOMYCH
5-7.10.2019R PRUSZKÓW – WYNIKI KSN OMEGI ŁÓDŹ:
200M ZE STARTU LOTNEGO
GRZYBCZYŃSKA MONIKA KORNASIEWICZ KATARZYNA II V-CE MISTRZYNIE POLSKI
GRUSZKOWSKI SŁAWOMIR WOLSKI KRZYSZTOF IV MIEJSCE
STRULAK IZABELA SKÓRA MONIKA IV MIEJSCE
1000 M OLECHNO TOMASZ MARCINIAK ADAM I V-CE MISTRZOWIE POLSKI
GRUSZKOWSKI SŁAWOMIR WOLSKI KRZYSZTOF IV MIEJSCE
STRULAK IZABELA SKÓRA MONIKA IV MIEJSCE
GRZYBCZYŃSKA MONIKA KORNASIEWICZ KATARZYNA V MIEJSCE
4000 M GRUSZKOWSKI SŁAWOMIR WOLSKI KRZYSZTOF – I V-CE MISTRZOWIE POLSKI
OLECHNO TOMASZ MARCINIAK ADAM IV MIEJSCE
3000 M GRZYBCZYŃSKA MONIKA KORNASIEWICZ KATARZYNA IV MIEJSCE
PUCHAR POLSKI W KOLARSTWIE TOROWYM OSÓB NIEWIDOMYCH PRUSZKÓW 27-29.12.2019 SPRINT DRUŻYNOWY
STRULAK IZABELA + OLECHNO TOMASZ II MIEJSCE
GRZYBCZYŃSKA + GRUSZKOWSKI III MIEJSCE

SEKCJA KRĘGLARSKA
ZAWODY RANGI MISTRZOWSKIEJ
ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI W KRĘGLACH KLASYCZNYCH OSÓB NIEWIDOMYCH SŁABOWIDZĄCYCHTOMASZÓW MAZOWIECKI 22-23.03.19R – UDZIAŁ WZIĘŁO 8 OSÓB, 2 MEDALE
MIECZYSŁAWA STĘPNIEWSKA B1 II MIEJSCE
MONIKA GRZYBCZYŃSKA B3 III MIEJSCE
XX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W KRĘGLACH KLASYCZNYCH OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH BRZESKO 12-13.04.19R – UDZIAŁ WZIĘŁO 6 OSÓB, 1 MEDAL
MIECZYSŁAWA STĘPNIEWSKA B1 III MIEJSCE
MONIKA GRZYBCZYŃSKA B3 IV MIEJSCE
ANNA BARWIŃSKA B3 V MIEJSCE
ZBIGNIEW STRZELECKI B3 V MIEJSCE
JADWIGA SZAMAL B2 VI MIEJSCE
WŁADYSŁAW SZYMAŃSKI B3 VIII MIEJSCE
MISTRZOSTWA EUROPY IBSA OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W KRĘGLE KLASYCZNE CHORWACJA / ZAGRZEB 29.05-2.06.2019
ZBIGNIEW STRZELECKI DRUŻYNOWO B3 I MIEJSCE
MIECZYSŁAWA STĘPNIEWSKA MIX TANDEM B1 II MIEJSCE
GRAND PRIX POLSKI OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W KRĘGLACH KLASYCZNYCH
BRZESKO 29.08-01.09.2019R. – UDZIAŁ WZIĘŁO 3 OSÓB / 3 MEDALE
MIECZYSŁAWA STĘPNIEWSKA B1 II MIEJSCE
ZBIGNIEW STRZELECKI B3 II MIEJSCE
MONIKA GRZYBCZYŃSKA B3 III MIEJSCE
PUCHAR POLSKI OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W KRĘGLACH KLASYCZNYCH
PUCK 3-6.10.2019R UDZIAŁ WZIĘŁO 3 OSÓB. 3 MEDALE
MIECZYSŁAWA STĘPNIEWSKA B1 I MIEJSCE
ANNA BARWIŃSKA B3 II MIEJSCE
ZBIGNIEW STRZELECKI B3 II MIEJSCE
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ I GRAND PRIX POLSKI OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W KRĘGLACH KLASYCZNYCH GOSTYŃ 05-08.12.2019R – UDZIAŁ WZIĘŁO 3 OSÓB / 3 MEDALE
MIECZYSŁAWA STĘPNIEWSKA B1 I MIEJSCE
JADWIGA SZAMAL B2 III MIEJSCE
MONIKA GRZYBCZYŃSKA B3 III MIEJSCE
ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W KRĘGLACH KLASYCZNYCH OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH GOSTYŃ 14-17.03.2019R. – UDZIAŁ WZIĘŁO 5 OSÓB/ 2 MEDALE.
MONIKA GRZYBCZYŃSKA B3 I MIEJSCE
JADWIGA SZAMAL B2 I MIEJSCE
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W KRĘGLACH KLASYCZNYCH OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH PUCK 19-23.06.2019R – UDZIAŁ WZIĘŁO 7 OSÓB / 3 MEDALE
JADWIGA SZAMAL B2 III MIEJSCE
ANNA BARWIŃSKA B3 III MIEJSCE
ZBIGNIEW STRZELECKI B3 III MIEJSCE
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W KRĘGLACH KLASYCZNYCH POZNAŃ 08-11.08.2019R – UDZIAŁ WZIĘŁO 9 OSÓB / 4 MEDALE
MIECZYSŁAWA STĘPNIEWSKA B1 I MIEJSCE
WŁADYSŁAW SZYMAŃSKI B3 II MIEJSCE
ZBIGNIEW STRZELECKI B3 III MIEJSCE
ANNA BARWIŃSKA B3 III MIEJSCE
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W KRĘGLACH KLASYCZNYCH
BRZESKO 29.08-01.09.2019R. – UDZIAŁ WZIĘŁO 5 OSÓB /2 MEDALE
MIECZYSŁAWA STĘPNIEWSKA B1 II MIEJSCE
MONIKA GRZYBCZYŃSKA B3 III MIEJSCE
PUCHAR OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W KRĘGLACH KLASYCZNYCH
PUCK 3-6.10.2019R UDZIAŁ WZIĘŁO 7 OSÓB. 1 MEDAL
ZBIGNIEW STRZELECKI B3 II MIEJSCE
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ I SŁABOWIDZĄCYCH W KRĘGLACH KLASYCZNYCH
GOSTYŃ 05-08.12.2019R – UDZIAŁ WZIĘŁO 8 OSÓB / 3 MEDALE
MIECZYSŁAWA STĘPNIEWSKA B1 I MIEJSCE
JADWIGA SZAMAL B2 III MIEJSCE
MONIKA GRZYBCZYŃSKA B3 III MIEJSCE

SEKCJA BOWLINGOWA
ZAWODY RANGI MISTRZOWSKIEJ
I ETAP ELIMINACJI DO INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI W BOWLINGU OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH WROCŁAW 26-27.04.2019 UDZIAŁ WZIĘŁY 4 OSÓB – ZAKWALIFIKOWAŁY SIĘ 3
WŁADYSŁAW SZYMAŃSKI B3 STRZELECKI ZBIGNIEW B3 PŁÓCIENNIK PAWEŁ B3
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W BOWLINGU OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH RZESZÓW 14-16.06.2019R UDZIAŁ WZIĘŁY 3 OSÓB / 1MEDAL
STRZELECKI ZBIGNIEW B3 III MIEJSCE
PUCHAR POLSKI W BOWLINGU OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH OPOLE 11-14.07.2019- UDZIAŁ WZIĘŁO 8 OSÓB / 1 MEDAL
ZBIGNIEW STRZELECKI B3 I MIEJSCE
GRAND PRIX W BOWLINGU OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH ŁÓDŹ 1-4.08.2019 UDZIAŁ WZIĘŁO 3 OSÓB / 2 MEDALE
OLEJNICZAK KRZYSZTOF B1 II MIEJSCE
SZYMAŃSKI WŁADYSŁAW B3 III MIEJSCE
STRZELECKI ZBIGNIEW B3 iV MIEJSCE
PRIX W BOWLINGU OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH RZESZÓW 10-13.11.2019 R.
UDZIAŁ WZIĘŁO 6 OSÓB / 1 MEDAL
STRZELECKI ZBIGNIEW B3 I MIEJSCE
OLEJNICZAK KRZYSZTOF B1 IV MIEJSCE
SZYMAŃSKI WŁADYSŁAW B3 IV MIEJSCE
ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W BOWLINGU OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH TARNÓW 9-12.05.2019 UDZIAŁ WZIĘŁO 5 OSÓB / 2 MEDALE
STRZELECKI ZBIGNIEW B3 I MIEJSCE
SZYMAŃSKI WŁADYSŁAW B3 II MIEJSCE
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BESKIDY W BOWLINGU OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH BIELSKO BIAŁA 23-26.05.2019 R WZIĘŁY 2 OSÓBY/ 2 MEDALE
SZYMAŃSKI WŁADYSŁAW B3 I MIEJSCE
ADAMIAK MAŁGORZATA B3 III MIEJSCE
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W BOWLINGU OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCHWŁOCŁAWEK
4-7.07.2019R UDZIAŁ WZIĘŁO 7 OSÓB – 1 MEDAL
ZBIGNIEW STRZELECKI B2 III MIEJSCE
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W BOWLINGU OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH OPOLE 11-14.07.2019- UDZIAŁ WZIĘŁO 8 OSÓB / 2 MEDALE
WŁADYSŁAW SZYMAŃSKI B3 II MIEJSCE
ZBIGNIEW STRZELECKI B3 III MIEJSCE
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W BOWLINGU OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH
ŁÓDŹ 1-4.08.2019 UDZIAŁ WZIĘŁO 12 OSÓB / 3 MEDALE
SZYMAŃSKI WŁADYSŁAW B3 I MIEJSCE
OLEJNICZAK KRZYSZTOF B1 II MIEJSCE
STRZELECKI ZBIGNIEW B3 II MIEJSCE
OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W BOWLINGU
SUWAŁKI 22- 25.08.2019 R. UDZIAŁ WZIĘŁO 6 OSÓB 1 MEDAL
STRZELECKI ZBIGNIEW B3 III MIEJSCE
OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W BOWLINGU
RZESZÓW 10-13.11.2019R. UDZIAŁ WZIĘŁO 6 OSÓB / 2 MEDALE
STRZELECKI ZBIGNIEW B3 I MIEJSCE
SZYMAŃSKI WŁADYSŁAW B3 III MIEJSCE
PUCHAR W BOWLINGU OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH CZĘSTOCHOWA
21-24.11.2019R UDZIAŁ WZIĘŁO 7 OSÓB / 1 MEDAL
SZYMAŃSKI WŁADYSŁAW B3 I MIEJSCE

MIĘDZYNARODOWY KOLARSKI WYŚCIG TANDEMÓW O PUCHAR MARSZAŁKA LUBELSZCZYZNY – LUBLIN 01-05.05.2019 UDZIAŁ WZIĄŁ 1 TANDEM:
MONIKA GRZYBCZYŃSKA Z PATRYCJA STAŃCZAK V MIEJSCE
XXI MISTRZOSTWA POLSKI NIEWIDOMYCH W KOLARSTWIE TANDEMOWYM
KOZIEGŁOWY 08-09.06.2019 – JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS
GRZYBCZYŃSKA MONIKA PAKULSKA KATARZYNA VII MIEJSCE
ZE STARTU WSPÓLNEGO:
GRZYBCZYŃSKA MONIKA PAKULSKA KATARZYNA VII MIEJSCE
GRUSZKOWSKI SŁAWOMIR JANAS MAREK IX MIEJSCE
MISTRZOSTWA POLSKI NIEWIDOMYCH W KOLARSTWIE TANDEMOWYM W JEŹDZIE DRUŻYNOWEJ NA CZAS – PRZEŹMIEROWO 05-07-2019.- WYNIKI KSN OMEGI ŁÓDŹ
GRZYBCZYŃSKA MONIKA KORNASIEWICZ KATARZYNA STRULAK IZABELLA ANTCZAK LIDIA III MIEJSCE
GRUSZKOWSKI SŁAWOMIR MICHALSKI STANISŁAW OLECHNO TOMASZ DUBAS KAZIMIERZ V MIEJSCE.
PUCHAR EUROPY W KOLARSTWIE TANDEMOWYM OSÓB NIEWIDOMYCH PÚCHOV SŁOWACJA 12-14.07.2019 R. W KLASYFIKACJI KOŃCOWEJ ZAJĘLI
SŁAWOMIR GRUSZKOWSKI WIŚNIEWSKI TOMEK VII MIEJSCE.
GÓRSKIE MISTRZOSTWA POLSKI W KOLARSTWIE TANDEMOWYM OSÓB NIEWIDOMYCH – PODGÓRZYN – SOSNÓWKA 24-25.08.2019 KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
GRZYBCZYŃSKA MONIKA KORNASIEWICZ KATARZYNA IV MIEJSCE
MISTRZOSTWA POLSKI W KOLARSTWIE TOROWYM NIEWIDOMYCH
5-7.10.2019R PRUSZKÓW – WYNIKI KSN OMEGI ŁÓDŹ:
200M ZE STARTU LOTNEGO
GRZYBCZYŃSKA MONIKA KORNASIEWICZ KATARZYNA II V-CE MISTRZYNIE POLSKI
GRUSZKOWSKI SŁAWOMIR WOLSKI KRZYSZTOF IV MIEJSCE
STRULAK IZABELA SKÓRA MONIKA IV MIEJSCE
1000 M OLECHNO TOMASZ MARCINIAK ADAM I V-CE MISTRZOWIE POLSKI
GRUSZKOWSKI SŁAWOMIR WOLSKI KRZYSZTOF IV MIEJSCE
STRULAK IZABELA SKÓRA MONIKA IV MIEJSCE
GRZYBCZYŃSKA MONIKA KORNASIEWICZ KATARZYNA V MIEJSCE
4000 M GRUSZKOWSKI SŁAWOMIR WOLSKI KRZYSZTOF – I V-CE MISTRZOWIE POLSKI
OLECHNO TOMASZ MARCINIAK ADAM IV MIEJSCE
3000 M GRZYBCZYŃSKA MONIKA KORNASIEWICZ KATARZYNA IV MIEJSCE
PUCHAR POLSKI W KOLARSTWIE TOROWYM OSÓB NIEWIDOMYCH PRUSZKÓW 27-29.12.2019 SPRINT DRUŻYNOWY
STRULAK IZABELA + OLECHNO TOMASZ II MIEJSCE
GRZYBCZYŃSKA + GRUSZKOWSKI III MIEJSCE

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W STRZELECTWIE LASEROWYM OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH USTKA 30.05.-02.06.2019 R
I DRUŻYNA KOBIET BEATA BARTŁOMIEJCZYK, MARIOLA NOWAK, JOLANTA STAŃCZAK KARABIN, PISTOLET, DWUBÓJ – VII MIEJSCE.
II DRUŻYNA KOBIET ELŻBIETA PIETRAKIEWICZ, JADWIGA SZAMAL, MAŁGORZATA ADAMIAK: KARABIN, PISTOLET, DWUBÓJ VIII MIEJSCE
I DRUŻYNA MĘŻCZYZN BOGUSŁAW SZAMAL,GRZEGORZ PIETRAKIEWICZ, WŁADYSŁAW SZYMAŃSKI: KARABIN VIII MIEJSCE
PISTOLET IX MIEJSCE
DWUBÓJ VIII MIEJSCE
II DRUŻYNA MĘŻCZYZN CEZARY LADA WIESŁAW PAWLAK, MAREK ZARĘBA KARABIN PISTOLET DWUBÓJ IX MIEJSCE
X MIEJSCE
X MIEJSCE
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI OSÓB NIEWIDOMYCH W STRZELECTWIE PNEUMATYCZNYM W 3 POSTAWACH: BIAŁYSTOK 16- 20.10.2019 R
DRUŻYNA KOBIET ANNA BARWIŃSKA, ELŻBIETA PIETRAKIEWICZ VI MIEJSCE
DRUŻYNA MĘŻCZYZN GRZEGORZ PIETRAKIEWICZ, EUGENIUSZ TARKA, CEZARY LADA VII MIEJSCE
MISTRZOSTWA POLSKI OSÓB NIEWIDOMYCH W STRZELECTWIE PNEUMATYCZNYM W 3 POSTAWACH:28.11-1.12.2019 BYDGOSZCZ
ANNA BARWIŃSKA, V MIEJSCE
EUGENIUSZ TARKA VII MIEJSCE
GRZEGORZ PIETRAKIEWICZ X MIEJSCE

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W SZACHACH WĄGROWIEC 2-10.02 2019 R UDZIAŁ WZIĘŁO 4 ZAWODNIKÓW
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W SZACHACH USTKA 1-08.05.2019 UDZIAŁ WZIĘŁY 2 OSOBY
PUCHAR STOWARZYSZENIA CROSS NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W SZACHACH KRYNICA-ZDRÓJ 14-23.09.2019R UDZIAŁ WZIĘŁY 3 OSOBY
DMP STOWARZYSZENIA CROSS NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W SZACHACH WĄGROWIEC 7-17.11.2019R – IV MIEJSCE DRUŻYNOWO WEWERSOWICZ EUGENIA, GRZYWACZ RYSZARD, PAWLIK TOMASZ, ZBIGNIEW CZARNECKI , ANDRZEJ MAJCHER

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W WARCABACH STUPOLOWYCH NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH WILKASY 19-26.05.2019 UDZIAŁ WZIĘŁY 2 OSOBY
XVI PUCHARU ZIEMI LUBELSKIEJ W WARCABACH STUPOLOWYCH NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH ŚWIDNIK 29.04-05.05.2019 UDZIAŁ WZIĘŁY 2 OSOBY
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W WARCABACH STUPOLOWYCH NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH SIELPIA 9-16.06.2019R UDZIAŁ WZIĘŁO 5 OSÓB
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WARCABOWY IM. LUDWIKA HUTNERA NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH KRYNICA MORSKA 02 – 09.09.2019 R. UDZIAŁ WZIĘŁA 1 OSOBA
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W WARCABACH STUPOLWYCH OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH STUPOLOWYCH DŹWIRZYNO 09-16.09.2019 UDZIAŁ WZIĘŁY 3 OSOBY
PUCHAR POLSKI W WARCABACH STUPOLOWYCH OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH ŁEBA 12-20.09.2019 UDZIAŁ WZIĘŁO 5 OSÓB
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W WARCABACH STUPOLOWYCH OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH SUWAŁKI 26-31.12.2019R. UDZIAŁ WZIĘŁY 3 OSOBY

SEKCJA BRYDŻOWA
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W BRYDŻU SPORTOWYM OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH DUSZNIKI 10 – 13.05.2019 R.
WEWERSOWICZ EUGENIA II MIEJSCE
MISZCZAK EWA X MIEJSCE
WAROWNY JAN XI MIEJSCE
MISTRZOSTWA POLSKI PAR MAXY I DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W BRYDŻU SPORTOWYM OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH USTKA 30.06-06.07.2019R
WEWERSOWICZ EUGENIA + MISZCZAK EWA JAN WAROWNY + ZBIGNIEW WALCZAK
MISTRZOSTWA POLSKI MIXTY W BRYDŻU SPORTOWYM OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH WŁADYSŁAWOWO 11-13.11.2019 R
WAROWNY JAN + MISZCZAK EWA VII MIEJSCE
WALCZAK ZBIGNIEW + SZYMAŃSKA GRAŻYNA XIII MIEJSCE
MISTRZOSTWA POLSKI IMPY W BRYDŻU SPORTOWYM OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH WŁADYSŁAWOWO 13-16.11.2019R
WAROWNY JAN + MISZCZAK EWA XII MIEJSCE
WALCZAK ZBIGNIEW + SZYMAŃSKA GRAŻYNA XIII MIEJSCE
SEKCJA NORDIC WALKING
MISTRZOSTWA POLSKI W NORDIC WALKING OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH
PUSZCZYKOWO 23-26.05.2019 R
MAŁGORZATA ADAMIAK IV MIEJSCE
WŁADYSŁAW SZYMAŃSKI VI MIEJSCE
PUCHAR POLSKI W NORDIC WALKING – I ETAP OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH
PIEKARY ŚLĄSKIE 26-28.07.2019 R
MAŁGORZATA ADAMIAK II MIEJSCE
WŁADYSŁAW SZYMAŃSKI III MIEJSCE
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W NORDIC WALKING OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH JANIKÓW 30.08-01.09.2019
DRUŻYNA IV MIEJSCE
I II-ETAP PUCHARU POLSKI W NORDIC WALKING OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH
MAŁGORZATA ADAMIAK II MIEJSCE
WŁADYSŁAW SZYMAŃSKI VI MIEJSCE
BIAŁEK JACEK VIII MIEJSCE
MIEJSCE
ZGRUPOWANIA I KONSULTACJE
KONSULTACJE KADRY NARODOWEJ 01-03.03.2019 R – TOMASZÓW MAZOWIECKI MIECZYSŁAWA STĘPNIEWSKA ANNA BARWIŃSKA JADWIGA SZAMAL WIESŁAW NASTAROWICZ ZBIGNIEW STRZELECKI
KONSULTACJE KADRY NARODOWEJ 13-14.04.2019R. BRZESKO MIECZYSŁAWA STĘPNIEWSKA ANNA BARWIŃSKA JADWIGA SZAMAL ZBIGNIEW STRZELECKI
KONSULTACJE KADRY NARODOWEJ 01-03.05.2019R –TOMASZÓW MAZOWIECKI MIECZYSŁAWA STĘPNIEWSKA BIGNIEW STRZELECKI
ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ 23-28.05.2019R– GOSTYŃMIECZYSŁAWA STĘPNIEWSKA BIGNIEW STRZELECKI
ZGRUPOWANIE KOLARSKIE ZIELENIEC 13-23.08.2019R MONIKA GRZYBCZYŃSKA
W KONSULTACJACH KOLARSKICH W PRUSZKOWIE LISTOPAD -GRUDZIEŃ UCZESTNCZYLI NASTĘPUJACY ZAWODNICY MONIKA GRZYBCZYŃSKA, IZABELA STRULAK I SŁAWOMIR GRUSZKOWSKI