AKTUALNOŚCI

KLUB SPORTOWY NIEWIDOMYCH OMEGA W ŁODZI   ZAPRASZA NA OGÓLNOPOLSKI  ZLOT TURYSTYCZNY  Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA TURYSTYKI I DNIA BIAŁEJ LASKI

Wisła – miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim, w powiecie cieszyńskim. Jest ważnym ośrodkiem sportowym, wypoczynkowym i turystycznym w Beskidzie Śląskim. Na administracyjnym terenie miasta swoje źródła ma największa polska rzeka o tej samej nazwie – Wisła 

 kliknij na obrazek
miasto Wisła

💥PROJEKT „KROK NAPRZÓD 2020”

OGÓLNOPOLSKIE SZKOLENIE Z ZAKRESU BRYDŻA 15-29.06.2020 USTKA
😎OGÓLNOPOLSKIE SZKOLENIE Z ZAKRESU WARCABÓW 31.07-14.08.2020 SUWAŁKI
😎OGÓLNOPOLSKIE SZKOLENIE Z ZAKRESU SZACHÓW 26.09-10.10.2020 SARBINOWO
😎OGÓLNOPOLSKIE SZKOLENIE Z ZAKRESU BOWLINGU 4-18.10.2020 ZAKOPANE
😎OGÓLNOPOLSKIE SZKOLENIE Z ZAKRESU KRĘGLI KLASYCZNYCH 30.08-13.09.2020 PUCK
OGÓLNOPOLSKIE SZKOLENIE Z ZAKRESU NORDIC WALKING 12-26.07.2020 LIDZBARK

Dokumenty do pobrania:
Formularz zgłoszeniowy na szkolenia Krok naprzód
Klauzula RODO szkolenie Krok naprzód
Oświadczenie o innych projektach PFRON
Oświadczenie o stanie zdrowia Krok naprzód

 

💥GALA MISTRZÓW SPORTU 2020 4-5.12.2020 WARSZAWA GALA

PP W KOLARSTWIE SZOSOWYM 18-20.09.2020 BYTÓW
PP W KOLARSTWIE TOROWYM 4-6.09.2020 PRUSZKÓW
GMP W KOLARSTWIE SZOSOWYM 28-30.08.2020 WYSOWA-ZDRÓJ
😎M. P. NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W KOLARSTWIE SZOSOWYM
19-23.08.2020 BUSKO-ZDRÓJ, KAZIMIERZA WIELKA

😎MP W KOLARSTWIE TOROWYM 14-16.08.2020 PRUSZKÓW                                           REGULAMIN MP Tor 2020    PROGRAM MP Tor 2020
DMP W KOLARSTWIE SZOSOWYM 3-5.07.2020 POZNAŃ

   Lista zawodników zakwalifikowanych do MP w strzelectwie pneum. Wrocław 2020

PP W STRZELECTWIE PNEUMATYCZNYM 26-29.11.2020 WROCŁAW STRZELECTWIE
MP W STRZELECTWIE PNEUMATYCZNYM W 3 POSTAWACH 19-22.11.2020 BYDGOSZCZ
OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY W STRZELECTWIE PNEUMATYCZNYM – MIKSTY 15-17.10.2020 BIAŁYSTOK
DMP W STRZELECTWIE PNEUMATYCZNYM 12-15.10.2020 BIAŁYSTOK
😎FMP W STRZELECTWIE PNEUMATYCZNYM 13-16.08.2020 WROCŁAW
PMP W STRZELECTWIE PNEUMATYCZNYM 24-27.06.2020 USTKA
PMP W STRZELECTWIE PNEUMATYCZNYM 2-5.07.2020 TARNÓW
PP W STRZELECTWIE LASEROWYM 1-4.12.2020 WARSZAWA
DRUŻYNOWE ZAWODY LASEROWYM (DMP) 1-4.10.2020 PRZEMYŚL
INDYWIDUALNE ZAWODY W STRZELECTWIE LASEROWYM (MP) 3-6.09.2020 IŁAWA
OGÓLNOPOLSKI OBÓZ SPORTOWY 17-31.07.2020 SUWAŁKI

💥KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY Z CIEMNOŚCI NA SPORTOWY OLIMP

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W KRĘGLE (GRAND PRIX) 3-6.12.2020 TARNOWO
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W KRĘGLE 28.09-01.10.2020 PUCK
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W KRĘGLE – PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI 17-21.06.2020 PUCK
😎OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W KRĘGLE 3-6.09.2020 BRZESKO
MISTRZOSTWA POLSKI W KRĘGLACH KLASYCZNYCH 16-19.07.2020 GOSTYŃ

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W BOWLINGU 19-22.11.2020 CZĘSTOCHOWA
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W BOWLINGU 5-8.11.2020 RZESZÓW
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W BOWLINGU (GRAND PRIX) 22-25.10.2020 OPOLE
😎XI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W BOWLINGU BESKIDY BIELSKO – BIAŁA 20 – 23 SIERPNIA 2020 R
😎PUCHAR POLSKI W BOWLINGU 13-16.08.2020 OPOLE
MISTRZOSTWA POLSKI W BOWLINGU 30.07-02.08.2020 ŁÓDŹ
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W BOWLINGU 2-5.07.2020 TARNÓW
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W BOWLINGU 9-12.07.2020 WŁOCŁAWEK

😎 PUCHAR POLSKI W NORDIC WALKING 31.07-02.08.2020 PIEKARY ŚLĄSKIE
PUCHAR POLSKI I DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W NORDIC WALKING 28-30.08.2020 JANIKÓW
MISTRZOSTWA POLSKI W NORDIC WALKING 18-20.09.2020 BYDGOSZCZ

😎OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W WARCABACH 5-12.07.2020 GIŻYCKO
😎MISTRZOSTWA POLSKI MĘŻCZYZN W WARCABACH 16-27.08.2020 IGNAKI K/BIAŁEGOSTOKU
😎MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET W WARCABACH 8-18.09.2020 JASTRZĘBIA GÓRA
😎OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W WARCABACH 17-23.09.2020 KRYNICA MORSKA
PUCHAR POLSKI W WARCABACH 30.09-08.10.2020 ŁEBA
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI MĘŻCZYZN W WARCABACH WRZESIEŃ 2020
MISTRZOSTWA POLSKI NIEWIDOMYCH W WARCABACH 17-25.10.2020 DUSZNIKI ZDRÓJ
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET W WARCABACH PAŹDZIERNIK 202

MISTRZOSTWA STOWARZYSZENIA “CROSS” W SZACHACH 18-28.06.2020 MIELNO
😎PUCHAR STOWARZYSZENIA “CROSS” W SZACHACH 28.08-06.09.2020 KRYNICA-ZDRÓJ
MISTRZOSTWA POLSKI W TRÓJBOJU (SZACHY, WARCABY I BRYDŻ) 15-24.09.2020 KRYNICA-ZDRÓJ

 

OGÓLNOPOLSKIE SZKOLENIE Z ZAKRESU BRYDŻA 15-29.06.2020 USTKA
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W BRYDŻU 29.06-03.07.2020 USTKA
MISTRZOSTWA POLSKI W BRYDŻU MAXY 3-6.07.2020 USTKA
😎INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W BRYDŻU 2-6.09.2020 DUSZNIKI ZDRÓJ
PUCHAR POLSKI W BRYDŻU 15-19.10.2020 USTKA
MISTRZOSTWA POLSKI W BRYDŻU MIKSTY 8-11.11.2020 IMPY 11-15.11.2020 WŁADYSŁAWOWO

 

😎INDYWIDUALNE I DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI STOWARZYSZENIA CROSS W KAJAKARSTWIE PŁASKODENNYM IŁAWA, 7-10.08.2020 R.

 harmonogram_MP_w_kajakarstwie_2020

OGÓLNOPOLSKI OBÓZ SPORTOWY Z ZAKRESU NARCIARSTWA 9-21.02.2020 KOŚCIELISKO
OGÓLNOPOLSKI OBÓZ SPORTOWY 27.06-11.07.2020 USTRONIE MORSKIE
😎OGÓLNOPOLSKI OBÓZ SPORTOWY Z ZAKRESU ŻEGLARSTWA 10-24.07.2020 SIEMIANY
😎OGÓLNOPOLSKI OBÓZ SPORTOWY Z ZAKRESU KAJAKARSTWA 24.07-07.08.2020 SIEMIANY / IŁAWA
😎OGÓLNOPOLSKI OBÓZ SPORTOWY 17-31.07.2020 SUWAŁKI
😎OGÓLNOPOLSKIE SZKOLENIE Z ZAKRESU WARCABÓW 31.07-14.08.2020 SUWAŁKI
😎OGÓLNOPOLSKI OBÓZ SPORTOWY DLA OSÓB 50+ 1-15.08.2020 KALENIC
😎OGÓLNOPOLSKI OBÓZ SPORTOWY 7-21.09.2020 DŹWIRZYNO