SERWIS INFORMACYJNY

Informacje o zawodach w czerwcu 2024 roku o randze mistrzowskiej i ogólnopolskiej, w których wezmą udział zawodnicy naszego klubu.

Ogólnopolski Turniej w Kręglach Klasycznych dla Osób Niewidomych i Słabowidzących odbędzie się w Pucku od 12 do 16 czerwca 2024 roku. To wyjątkowe wydarzenie sportowe, które gromadzi zawodników z całego kraju, ma na celu nie tylko rywalizację, ale również promowanie aktywności fizycznej i integrację społeczności osób z dysfunkcją wzroku. Uczestnicy będą mieli okazję do wykazania się umiejętnościami w kręglarstwie klasycznym, a także do nawiązania nowych znajomości i wymiany doświadczeń.

Zaplanowane na 13-16 czerwca 2024 roku zawody w strzelectwie pneumatycznym w Władysławowie to wydarzenie, które przyciągnie miłośników tej dyscypliny sportowej. Uczestnicy będą mieli okazję do rywalizacji i wykazania się precyzją oraz koncentracją, które są kluczowe w strzelectwie pneumatycznym. Warto zaznaczyć, że strzelcy muszą kontrolować oddech i stabilność ciała, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki.

Warmińsko-Mazurska Federacja Sportu Osób Niepełnosprawnych z radością ogłasza projekt “Sportowa integracja osób niepełnosprawnych 2024”. Zapraszamy do udziału w Czwórboju o Puchar Warmii i Mazur, który obejmować będzie konkurencje takie jak warcaby, nordic walking, strzelectwo i brydż sportowy. Wydarzenie odbędzie się w Lidzbarku w dniach 31 maja – 9 czerwca 2024 roku. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 17 maja 2024 roku na adres e-mail: kontakt@okswim.pl lub telefonicznie pod numerem: 89 527-22-11.

Mistrzostwa Polski niewidomych i słabowidzących w kolarstwie szosowym odbędą się w dniach 19-23 czerwca 2024 roku w Płocku. To wyjątkowe wydarzenie sportowe, które zgromadzi zawodników z całego kraju, aby rywalizować i świętować sportową doskonałość oraz ducha współzawodnictwa. Zawody te stanowią nie tylko okazję do zdobycia tytułu mistrza Polski, ale także są ważnym elementem promocji aktywności fizycznej i integracji społecznej osób z dysfunkcją wzroku. https://akces-sport.pl/

Skip to content